Zestaw LED do mebli

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw 3 oprawy LED ORBIT z włącznikiem plus akcesoria światło ciepłe

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi i nie tylko. Nowoczesne diody LED to 100% więcej światła!

Oprawa LED ORBIT XL z dystansem to nowatorski sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED. Jej nowoczesny design sprawia, że pasuje do każdego typu wnętrz. Oprawę stosuje się nawierzchniowo jako oświetlenie użytkowo-dekoracyjne do mebli, witryn itp. w celu oświetlenia wybranych miejsc.

Oprawa LED ORBIT XL zawiera 9 wbudowanych mocnych diod LED 5630 o łącznej mocy 3W, które gwarantują długą żywotność i niskie koszty eksploatacji oraz posiada przewód o długości 2m z MINI-KONEKTOREM ułatwiającym podłączenie oświetlenia.

 

Cena 190,00 zł

Zestaw 4 oprawy LED ORBIT z włącznikiem nożnym światło ciepłe

W skład zestawu wchodzą:

  • 4 oprawy LED ORBIT XL w kolorze aluminium, o dwóch barwach światła, posiadające 2-metrowy przewód zakończony rozdzielaczem typu minikonektor;
  • układ zasilający do LED 18W w kolorze czarnym z wyłącznikiem nożnym oraz 4-metrowym przewodem, zakończonym 6-punktowym rozdzielaczem typu minikonektor z jednej strony i wtyczką EURO z drugiej.
Cena 175,00 zł

Zestaw 8 opraw LED RGB do mebli światło kolorowe

Zestaw 8 opraw LED ORBIT RGB to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED RGB.

W skład zestawu wchodzą:

  • 8 oprawy LED ORBIT RGB w kolorze aluminium z 2-metrowym przewodem z wtyczką mini-RGB;
  • sterownik LED RGB z pilotem IR i rozdzielaczem 9-punktowym;
  • zasilacz do LED o mocy 18W z przewodem zakończonym wtyczką jack.
Cena 299,00 zł