W naszej firmie pracują rzetelni specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetlenia ledowego, zdobyte w kraju i za granicą.

Swoim Klientom oferujemy fachową i kompleksową obsługę, polegającą nie tylko na sprzedaży produktów, ale także na doradztwie oraz opracowywaniu projektów na zamówienie i ich realizacji.    

Wykorzystując dynamiczny rozwój branży LED stale poszerzamy posiadany asortyment. Całość asortymentu możecie Państwo obejrzeć i zakupić w naszym sklepie internetowym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak również osoby związane z branżą oświetleniową m.in. biura architektoniczne i projektowe, hurtowników i dystrybutorów oświetlenia, producentów mebli. 

Oferujemy szeroką gamę oświetlenia ledowego, które obecnie znajduje bardzo szerokie zastosowanie użytkowe w domach, mieszkaniach, biurach itp. 

Do niedawna LEDy charakteryzowały się niskim poziomem jasności świecenia i dostępne były tylko w kilku barwach. Ich zastosowanie ograniczało się jedynie do funkcji sygnalizacyjnych w urządzeniach elektronicznych.

Nowoczesne oświetlenia LEDowe dysponują już o wiele większą jasnością emitowanego światła, w kolorach: białym ciepłym, białym zimnym, czerwonym, niebieskim, zielonym oraz RGB. Teraz znajdziesz je również w naszych produktach oświetleniowych!

Bardzo dużą zaletą oświetlenia LEDowego jest ich ekstremalnie niski pobór energii i bardzo długi czas świecenia. LEDy są odporne na wstrząsy, nie nagrzewają się i nie wymagają dodatkowej obsługi. Oświetlenie wyposażone w LEDy ma zastosowanie głównie jako oświetlenie orientacyjne i dekoracyjne. 

   

Nasza firma świadczy również usługi, pomoc osobom głuchoniemym